o nas

Centrum prowadzi certyfikowane szkolenia medyczne i z pierwszej pomocy. W okresie dotychczasowej wieloletniej działalności ośrodka - w naszych kursach wzięło udział 15 000 osób w całej Polsce. Wspólnie z Polską Radą Resuscytacji realizujemy projekty EFS dla personelu medycznego. Jesteśmy wykonawcą pierwszego w Polsce na tak dużą skalę Programu AED Impuls życia realizowanego przez Urząd Miasta Krakowa w którym wzięło udział pond 1400 mieszkańców miasta Krakowa.

Prowadzimy również specjalistyczne kursy medyczne i pierwszej pomocy dla służb mundurowych na terenie całego kraju, oraz dla międzynarodowych obserwatorów NATO i ONZ. W 2008 roku wspólnie z Polską Radą Resuscytacji przeprowadziliśmy pierwszy kurs ILS dla grup medycznych z Ukrainy.

 
Nasza działalność szkoleniowa oparta jest na procedurach Towarzystw Medycznych Europejskeij Rady Resuscytacji. Polskiej Rady Resuscytacji, Plskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej.
 
Posiadamy akredytacje:
  • Naczelnej Izby Lekarskiej, 
 
Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymują punkty edukacyjne. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniach organizowanych przez nasz Ośrodek /ceny konkurencyjne plus bonusy za kontynuację szkoleń/.
 
Zapraszamy również instruktorów ERC i PTMR do wsółpracy na bardzo korzystnych warunkach.
 
Współpracujemy z

Polska Rada Resuscytacji 

Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej

 
W razie pytań i uwag prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny  z naszym Ośrodkiem.
 
 
   

 

Date Views

Ogólnopolskiego Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa
ul. os. Złotej Jesieni 2, 31-826 Kraków, tel. 0126814816

Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej Polska Rada Resuscytacji

Projekt i wykonanie: Usługi Informatyczne Michał Grządziel